• e mërkurë, 29 maj 2024
Mickoski në takim me deputetët e VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit

Mickoski në takim me deputetët e VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit "Maqedonia Jote"

 Shkup, 27 maj 2024 (MIA)  - Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski para seancës së n...

Mickoski: BDI blen vota dhe mbush kuti, por nuk u ikë vendi në opozitë

Mickoski: BDI blen vota dhe mbush kuti, por nuk u ikë vendi në opozitë

 Shkup, 2 maj 2024 (MIA)  - As që mendoj, as që më shkon ndërmend ndonjë koalicion me BDI-...

Mickoski: Partnerin për koalicion do ta kërkojmë në opozitën shqiptare, qytetarët masivisht të dalin në votim më 8 maj

Mickoski: Partnerin për koalicion do ta kërkojmë në opozitën shqiptare, qytetarët masivisht të dalin në votim më 8 maj

Shkup, 29 maj 2024 (MIA) - Keryetar i VMRO-DPMNE, Hristian Mickoski mbrëmë nga tubimi në Manastir bë...

Mickoski: Davkova ka më shumë vota së bashku se dy kandidatët e pushtetit, Pendarovski dhe Osmani

Mickoski: Davkova ka më shumë vota së bashku se dy kandidatët e pushtetit, Pendarovski dhe Osmani

 Shkup, 28 prill 2024 (MIA) - Populli tha, koalicionin e ardhshëm në Maqedoni do ta udhëheqë VM...

Siljanovska Davkova: Duhet të kemi patriotizëm kushtetues, t'i respektojmë dispozitat themelore të Kushtetutës

Siljanovska Davkova: Duhet të kemi patriotizëm kushtetues, t'i respektojmë dispozitat themelore të Kushtetutës

Gjevgjeli, 16 prill 2024 (MIA)  - Duhet të kemi patriotizëm kushtetues. Duhet t'i respektojmë d...

Mickoski në takim me Bajerin: Zgjedhjet janë një shans për ndryshim

Mickoski në takim me Bajerin: Zgjedhjet janë një shans për ndryshim

 Shkup, 16 prill 2024 (MIA)  - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot ka pasur...

Pendarovski: Pranoj debat me të shtatë kandidatët, le të vijë edhe Mickoski

Pendarovski: Pranoj debat me të shtatë kandidatët, le të vijë edhe Mickoski

 Shkup, 12 prill 2024 (MIA) - Si kandidat për president në çdo kohë pranoj të ketë debate polit...

Mickoski: Këto janë zgjedhje në të cilat votoni “për” dhe “kundër” Maqedonisë, nuk ka alternativë të tretë

Mickoski: Këto janë zgjedhje në të cilat votoni “për” dhe “kundër” Maqedonisë, nuk ka alternativë të tretë

Shkup, 11 prill 2024 (MIA) - Këto janë zgjedhje në të cilat duhet të vendosim nëse Maqedonia do të e...

Kovaçevski shpreson se në duelin televiziv do të dëgjojë qëndrimet e Mickoskit për çështjet kyçe për shtetin

Kovaçevski shpreson se në duelin televiziv do të dëgjojë qëndrimet e Mickoskit për çështjet kyçe për shtetin

Shkup, 29 mars 2024 (MIA) - Është mirë për kandidatët për bartës të funksioneve të shtetit, deputet...

Bëhen të ditur bartësit e listave të VMRO-DPMNE-së dhe Koalicionit përveç në njësinë e pestë zgjedhore

Bëhen të ditur bartësit e listave të VMRO-DPMNE-së dhe Koalicionit përveç në njësinë e pestë zgjedhore

Shkup, 11 mars 2024 (MIA) - Në VMRO-DPMNE dhe koalicion ende nuk dihet...

Mickoski: Rruga evropiane është e ardhmja e vendit, Evropa ta thotë se çfarë realisht planifikon

Mickoski: Rruga evropiane është e ardhmja e vendit, Evropa ta thotë se çfarë realisht planifikon

Shkup, 11 mars 2024 (MIA) - Rruga evropiane e Maqedonisë është e ardhmja e vendit dhe e qytetarëve t...

Mickoski u bëri thirrje qytetarëve që të dalin dhe votojnë masivisht, thotë se zgjedhjet nuk janë zgjidhje mes Evropës dhe izolimit

Mickoski u bëri thirrje qytetarëve që të dalin dhe votojnë masivisht, thotë se zgjedhjet nuk janë zgjidhje mes Evropës dhe izolimit

Shkup, 11 mars 2024 (MIA) - Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski u bëri thirrje të gjithë qyte...

Mickoski: Jemi këtu të zgjedhim bartës liste për PE, por edhe ta zgjerojmë bashkëpunimin me partitë simotra

Mickoski: Jemi këtu të zgjedhim bartës liste për PE, por edhe ta zgjerojmë bashkëpunimin me partitë simotra

Shkup, 6 mars 2024 (MIA) - Qëllimi peimar i këtij Kongresi është t...

Mickoski: Pres fitore bindëse të Siljanovska Davkovën në raundin e parë me një avantazh prej më shumë se 100.000 vota

Mickoski: Pres fitore bindëse të Siljanovska Davkovën në raundin e parë me një avantazh prej më shumë se 100.000 vota

 Shkup, 3 mars 2024 (MIA) - Pres fitore bindëse në raundin e parë me më shumë se 100.000 vota e...

Mickoski: Deri në orën 12 janë mbledhur mbi 15.000 nënshkrime për kandidaturën presidenciale të Siljanovska Davkovës

Mickoski: Deri në orën 12 janë mbledhur mbi 15.000 nënshkrime për kandidaturën presidenciale të Siljanovska Davkovës

 Shkup, 3 mars 2024 (MIA) - Deri në orën 12:00 janë mbledhur mbi 15.000 nënshkrime në mbështetj...

Image

QËNDRONI TË LIDHUR