0_Магазин.ПорталЗдравје

Зошто се јавува болка во рака после вакцинација

Болката во раката е типична нуспојава по вакцина против Ковид-19 и може да има чудни и збунувачки форми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close