0_Maqedoni.PortalKorrespondentë BotëPolitikëVideo deklaratë

Zoran Zaevi u takua me Bojko Borisovin para fillimit të takimeve zyrtare në Bullgari

– Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe delegacioni qeveritar i kryesuar nga ai ishin pritur nga lideri i GERB dhe ish-kryeministri Bojko Borisov në selinë e partisë, informon korrespodenti i MIA-s nga Sofja, Pritja nga Bojko Borisovi ishte transmetuar direkt në profilin e tij në Fejsbuk.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close