0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePartitë politikePolitikë

Zoran Zaev kandidat i vetëm për kryetar të ri të LSDM-së në zgjedhjet brendapartiake më 21 mars

LSDM-ja kumtoi se Zoran Zaev është kandidati i vetëm për kryetar të ri partiak dhe se mbi 80.000 anëtarë me të drejtë vote do të mund të votojnë në zgjedhjet e brendshme partiake më 21 mars.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close