0_Magazinë.PortalDisenj

Zoi Kravic në fushatën e re të Sen Loran (video)

Sen Loran e prezantoi fushatën e re, e ndjekur me video dhe fotografi për koleksionin e ardhshëm pranverë-verë 2020, me nënshkrim të Antoni Vakarelo.

Los Anxhelos, 14 shkurt 2020 (MIA) – Sen Loran e prezantoi fushatën e re, e ndjekur me video dhe fotografi për koleksionin e ardhshëm pranverë-verë 2020, me nënshkrim të Antoni Vakarelo.

Për linjën e re # YSL31, marka luksoze ka zgjedhur personazh të famshëm si Zoe Kravic, Freja Beha Eriksen, Binks Valton, Alia Piterson, Ellis van Iterson dhe Çarli Braun.

Koleksioni përbëhet nga silueta të gjata dhe rrotulluese, me disa pjesë të qëndisura, të tjera – modele eterike, si dhe bluza të tejdukshme, pantollona të shkurtra dhe fustane të strukturuara me çarje të vetme. ls/ar/ 

Таг
Back to top button
Close
Close