0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Злосторството во Индијанаполис го извршил поранешен работник на Федекс

Деветнаесетгодишникот, кој уби осуммина вработени во Федекс во Индијанаполис, а потоа изврши самоубиство е поранешен вработен во таа фирма. Тој бил во психијатриски притвор минатата година, соопштија американските власти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close