0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоСпорт

Злато за Линсбергер во женскиот слалом на СП во алпско скијање

Линсбергер, која беше првопласирана и по првата трка, стигна до својот трет медал во Кортина со време од 1:39:50.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close