0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Зидан не коментира за Супер лигата: Тоа е прашање за претседателот Перез

-Тоа е прашање за една личност, претседателот (Флорентино Перез). Јас сум тренер и тоа е тоа, изјави Зидан на конференција за новинари во Мадрид

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close