0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Zidan e mori përgjegjësinë për humbjen nga Valensia

Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidan pas humbjes së djeshme nga Valensia me 4:1, kërkoi të mos kritikohen lojtarët dhe i tërë faji t'i drejtohet atij.

Back to top button
Close
Close