0_Sport,PortalFutboll

Zidan dhe Gatuzo kandidatë për trajner të rinj të Juventusit

Kandidatë për trajner të rinj të Juventusit në rast se strategu aktual Andrea Pirlo shkarkohet janë Zinedin Zidan dhe Xhenaro Gatuzo, njoftojnë sot mediat italiane.

Back to top button
Close
Close