0_Web_АктуелноПолитички партии

Зијадин Села хоспитализиран на Клиниката за кардиологија

Претседателот на Алијансата за Албанците, Зијадин Села вчера е хоспитализиран во Клиниката за кардиологија, поради болки во градите, соопшти денеска на својот фејсбук-профил партискиот портпарол Флакрон Беџети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close