БизнисБизнис.Портал

Жонг Шаншан е најбогатиот човек во Кина за 2020 година

Компанијата за минерална вода е со седиште во источнокинескиот град Хангжу, како и „Алибаба“ - најголемата платформа за интернет-трговија во светот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close