0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Жител на беровско преку Фејсбук сакал да намами на средба малолетничка

Министерството за внатрешни работи поднесе две кривични пријави против две лица еден од Берово и друго од Прилеп за кривични дела сторени преку социјалната мрежа „фејсбук".

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close