0_Магазин.ПорталЕвропаЗдравје

Жена бегала од лекари поради коронавирусот, па ѝ бил откриен тумор од 20 килограми

На една Италијанка што избегнувала лекари поради коронвирусот, ѝ бил отстранет тумор со широчина од 70 сантиметри и 20 килограми тежок.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close