Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Зградата на словачкиот Парламент затвоrена поради закана за поставена бомба

Никој не смее да влегува или да излегува од собраниската зграда.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close