Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Зголемени огласите за продажба на хотели во Шпанија

Во октомври за речиси една петина е зголемен бројот на хотели во Шпанија што се огласени за продажбаа во однос на март, или на почетокот на пандемијата на коронавирусот, а повеќето од нив се во добро познати туристички дестинации, објави вчера порталот за продажба на недвижнини „Идеалиста“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close