0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Зголемени нивоата на реките, дел се уште под декемврискиот просек

Врнежите што ја зафатија земјава го зголемија нивото на реките, но некои од нив се уште се под просекот за декември. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close