0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВременска прогнозаОпштествоСервисни информации

Зголемена облачност, северен ветер и ниски утрински температури, најавуваат метеоролозите

Повремено зголемување на облачноста и умерен северен ветер, кој долж Повардарите ќе биде засилен,најавуваат метеоролозите за утре во земјава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close