0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Zëvendëskryeministri Dimitrov për vizitë pune në Letoni dhe Lituani

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov më 22 dhe 23 prill, pra nesër dhe pasnesër do të qendrojë për vizitë pune në Rigë dhe Vilnius, ku për nesër është paraparë të mbajë takime me ministrin për Punë të Jashtme Edgars Rinkeviçs, me përfaqësues të Kuvendit letonez – Rihardos Kols, kryetarin e Komitetit për Punë të Jashtme dhe Anda Vita Terauda, kryetare e Komitetit për Çështje Evropiane.

Back to top button
Close
Close