0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Zëvendës kryeministri Nikollovski emërohet kryesues i Komisionit afarist antikorrupsion

Zëvendës kryeministri i obliguar për luftë kundër korrupsionit dhe krimit, zhvillimit të qëndrueshëm dhe resurseve njerëzore, Lupço Nikollovski, sot u emërua për kryesues të Koalicionit afarist antikorrupsion për luftë kundër korrupsionit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close