0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Zendeli dhe Misovski u zgjodhën nënkryetarë të Kuvendit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut, këtë pasdite në vazhdimin e seancës së 22-të, i zgjodhi deputetët Fadil Zendelin nga Lëvizja Besa dhje Goran Misovski nga PRSD-ja për nënkryetarë të Kuvendit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close