BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Zemaj: Situata me Kovid-19 në Kosovë është nën kontroll

Ushtruesi i detyrës, ministër i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj deklaroi se situata me pandeminë Kovid-19 në vend është nën kontroll dhe nuk është vërejtur ndonjë tendencë shqetësuese, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Back to top button
Close
Close