ЕвропаЕвропа.Портал

Земјотрес во северна Италија, се затресе и Хрватска

Земјотрес со јачина од 4,5 степени попладенво ја погоди северна Италија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close