0_Македонија.ПорталОпштество

Земјотрес со епицентар во Грција почувствуван во земјава

Земјотрес со епицентар во соседна Грција синоќа во 23:31 часот е почувствуван во земјава. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close