0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Земјотрес синоќа регистриран во струмичкото подрачје

Земјотрес со интензитет од три степени според Рихтеровата скала е регистриран синоќа во земјава во струмичкото подрачје.

Back to top button
Close
Close