0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Зеленски хоспитализиран поради Ковид-19

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски е хоспитализиран откако минатата недела беше заразен со новиот коронавирус

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close