BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Zëdhënësi i qeverisë greke dha dorëheqje

Për shkak të arsyeve familjare, zëdhënësi i qeverisë greke dhe zëvendësministri, Hristot Tarandilis, dje dha dorëheqje nga funksioni, por edhe më tej mbetet deputet i Demokracisë së Re në pushtet, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close