EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Zëdhënësi i KE-së: Junker me kujdes ka dëgjuar Thereza Mej

Kryeministrja britanike Thereza Mej mbrëmë qëndroi në Komisionin Evropian për të shpjeguar situatën në vendin e saj dhe shqetësimin e Kuvendit në Londër dhe për të kërkuar zgjidhje për përkrahje nga institucionet e BE-së, njoftoi sot zëdhënësi i Komisionit Evropian.

Back to top button
Close
Close