Дописници МКДОпштински вести

Здружението „Живот со предизвици“ со активности за запознавање на јавноста со ретките болести

Здружението на граѓани за ретки болести „Живот со предизвици“ годинава по трет пат организира низа активности насочени кон запознавање на јавноста со ретките заболувања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close