Оригинални текстови

Здружението на судска администрација реагира на Листата за вакцинирање до Судскиот совет

Здружението на судска администрација реагира на Листата за вакцинирање и бара информација врз основа на кои критериуми Судскиот совет ја изработи листата за вакцинирање на вработени во судовите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close