Svet.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Здружението на фоторепортери од Грција обвинува за цензура од Фејсбук

За цензура од Фејсбук обвинуваат од Здружението на фоторепортери од Грција, откако, како што соопштуваат биле отстранети фотографиите на фоторепортерите од нивните профили на социјалната мрежа, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close