СветСвет.Слајдер

Здравствените власти предупредуваат дека Јапонија е пред најсериозната ситуација од почетокот на пандемијата

Јапонија се соочува со најсериозната ситуација од почетокот на пандемијата на Ковид-19, изјави денеска главниот советник на владата за медицински прашања Шигеру Оми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close