Фудбал

Завршните две кола во Премиер лигата само со домашни навивачи

Забраната за гостински гледачи останува на сила и завршните две кола во Премиер лигата ќе се одиграат во присуство на ограничен број навивачи само на екипите кои ќе бидат домаќини, соопшти денеска раководството на англиското фудбалско првенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close