0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталЛинк во живоМакедонија.СлајдерОпштествоХроникаХроника.Портал

Завршни зборови на одбраната за „Таргет-Тврдина“ (во живо)

Со завршни зборови на одбраната денеска во Основниот кривичен суд во Скопје продолжи предметот за незаконското прислушување „Таргет-Тврдина“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close