0_Македонија.ПорталKultura.SlajderГраѓански секторКултураКултура.Портал

Завршна презентација на работилницата „Гласот на телото“

Во КСП Центар - Јадро денеска ќе се одржи финалната презентација на работилницата „Гласот на телото“, во рамки на која учесниците во работилницата го претставуваат процесот на работа реализиран во претходните седум дена (помеѓу 15-22 јуни 2021), под водство на Искра Шукарова и Питер Шишиоли.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close