Дописници МКДОпштински вести

Заврши тендерот за избор на компанија која ќе ги санира трите игралишта на средни училишта во Куманово

Заврши тендерот за избор на најповолен понудувач за санација на три спортски игралишта во три различни средни училишта во Куманово, соопштија денеска од Одделението за јавни набавки - Куманово.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close