0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Заврши расправата од вториот ден за ребалансот на Буџетот

Собранието на Република Северна Македонија попладнето ја продолжи расправата за ребалансот на Буџетот за 2021 година, во рамки на 47-та седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close