Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Заврши проектот за екоиновативно претприемништво спроведен во четири балкански држави

Агенцијата за поддршка на претприемништвото денеска соопшти дека заедно со организации од четири балкански земји успешно го реализирале проектот „Алијанса на знаење во екоиновативно претприемништво за зајакнување на малите и средните претпријатија - SMecoMP“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close