Дописници МКДОпштински вести

Заврши процесот на онлајн избор на „Вешта жена“ на републичко ниво

Организацијата „Вешта жена“ викендов го заврши процесот на онлајн избор на највешта претставничка во подготвување храна и декорација на маса на ниво на државата.

Back to top button
Close
Close