Дописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Заврши дивата Новогодишна забава во близина на Рен-Франција со повеќе од 1250 казни за учесниците

Дивата новогодишна забава со техно музика организирана јужно од Рен, која започна во четвртокот навечер, заврши изутринава откако беше демонтирано озвучувањето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close