0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Затворени угостителски објекти во Скопје поради непочитување на препораките

Угостителски објекти во Скопје се затворени во зајакнати контроли на СВР Скопје и Државниот пазарен инспекторат. Против сопствениците ќе бидат  поднесени соодветни пријави. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close