Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Затворени сите агенции за вработување во Франција по убиството на советничка во Валанс  

Околу 900 агенции за вработување во Франција, денеска се затворени, затоа што вработените ќе и оддадат едноминутно молчење на нивната колешка убиена во Валанс на нејзиното работно место, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close