0_Македонија.ПорталОпштество

Затворен за сообраќај регионалниот пат Чегране-с. Чајле

Регионалниот пат Чегране-с. Чајле е затворен за сообраќај поради изведување градежни работи.

Скопје, 22 агуст 2020 (МИА) – Регионалниот пат Чегране-с. Чајле е затворен за сообраќај поради изведување градежни работи.

Како што информираат од АМСМ регионалниот пат е затворен од 10.40 часот. скс/

Back to top button
Close
Close