Граѓански секторСостојба на патиштата

Затворен за сообраќај патот Кочани – Пониква поради одржување Авто трки

Денеска од 11:45 часот регионалниот пат Кочани - Пониква е затворен за сообраќај, поради одржување на „Авто трки“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close