0_Македонија.ПорталМКДХроникаХроника.Портал

Затворен угостителски објект во Тетово, работел по дозволеното време

При контрола во угостителски објект на улица „ЈНА“ во Тетово, вчера во 21:30 часот, полициски службеници од СВР Тетово затекнале пет лица – гости и сопственикот, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close