0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Затворен угостителски објект во Куманово поради непочитување на работното време

Полициски службеници од СВР Куманово синоќа извршиле контрола во угостителски објект на улицата „Ленинова“ во Куманово, при што било констатирано дека објектот работи по дозволеното работно време за угостителски објекти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close