0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Затворен угостителски објект во Кичево поради непочитување на работното време

Поради непочитување на работното време вчера е затворен угостителски објект во Кичево, соопшти МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close