Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Засилени контроли во Кавадарци, санкционирани 134 возачи

Министерството за внатрешни работи вчера спроведе засилена акциска контрола во областа на сообраќајот на територијата на Кавадарци. 

Back to top button
Close
Close