Svet.SlajderСвет

Засега нема преговори меѓу Хамас и Израел

Во моментов не се водат преговори за прекин на огнот во Појасот Газа, соопшти денеска израелското државно радио Кан, повикувајќи се на висок извор во еврејската држава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close