Видео изјаваОпштински вестиСкопје

Засаден нов дрворед со 300 дрвја на Булеварот „АСНОМ“

На булеварот „АСНОМ“ во Општина Аеродром денеска се засадија 300 нови листопадни и зимзелни дрвја.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close